Skip to main content
IT Вакансії

7 інструментів для створення контенту зі штучним інтелектом, які повинен спробувати кожен маркетолог

By April 14, 2023Oktober 18th, 2023No Comments

Останні роки розвиток штучного інтелекту є драйвером розвитку всього людства. Та що там, ШІ вже визначає, що ви подивитесь на Youtube, у якому треді в Twitter чи під чиїм дописом у Facebook посперечаєтесь та які треки на Spotify ви будете слухати по дорозі на роботу. З релізом нової версії GPT-3.5 компанія ще більше наблизилась до того стану, коли текст, згенерований AI, буде складно відрізнити від тексту, написаного людиною-автором чи копірайтером. Її можливості компанія продемонструвала, зокрема, у своєму ж чат-боті ChatGPT. Як можна собі уявити, крихкість матеріалу й настільки тривалий час його зберігання зробили неможливим розгортання сувою, а тим більше його читання.

Копірайт як захист авторського права лежить в основі західної корпоративної моделі бізнесу, при цьому роялті є джерелом доходу для авторів. Однак в рамки копірайту неможливо вставити Wikipedia як публічну енциклопедію знань, проєкти громадянської журналістики тощо. Ідея створення музики за допомогою ШІ виникла через поєднання вакансія AI Content Writer віддалено двох тенденцій – розвиток комп’ютерної технології та зростання інтересу до ШІ в музичній індустрії. За допомогою ШІ можна створювати музику, яка відрізнятиметься від створеної людьми. Крім того, цей підхід дозволяє створювати швидше та ефективніше, що може бути корисним для музичних продюсерів та композиторів.

Важливі підсумки

Але я не програміст, тому доводиться користуватися більш юзер-френдлі сервісами. По суті, це посередники, які вже написали інфраструктуру контактування із ШІ. Завдяки сервісам ми можемо навіть не маючи прямого доступу до нейромережі та не знаючи мов програмування скористатися можливостями ШІ.

Copy.ai — це один із найпопулярніших і найпотужніших інструментів для створення текстів на основі ШІ. Copy.ai може допомогти вам створювати різноманітні види текстів, такі як заголовки, слогани, описи продуктів, пости в соціальних мережах, ідеї для блогів і багато іншого. Завдяки надійному та універсальному набору інструментів і функцій, Jasper.ai займає перше місце в моєму списку як найкраще програмне забезпечення для створення контенту та копірайтингу зі штучним інтелектом. У галузі, яка змінюється так само швидко, як сфера створення контенту зі штучним інтелектом, важко відслідковувати всі нові розробки. У цьому посібнику я ранжував і переглянув найкращі інструменти для написання програмного забезпечення ШІ, щоб ви могли вибрати найкращий для себе. AI-Writer — це інструмент для створення текстів на основі ШІ, який спеціалізується на написанні інформативних і фактичних текстів.

Що таке штучний інтелект: історія, види та складові

А також взяти ідеї у конкурентів, застосовуючи дані зі звіту Аналіз ключових фраз. Там є посилання на тексти сторінок, які є лідерами у потрібному контент-напрямку. Однак, важливо розуміти, що ці алгоритми не замінюють творчості та індивідуального підходу до створення контенту. Вони є лише інструментом, який допомагає інтенсивніше працювати, робити більше, якісніше та досягати більшого успіху. У світі, де технології невпинно розвиваються, інструменти на базі штучного інтелекту стають не тільки зручними, але і необхідними для роботи в різних сферах. Фактично вони отримали в користування цифровий аналог швейцарського ножа, який здатен виручити в різних ситуаціях.

  • Цей потужний інструмент використовує передові алгоритми машинного навчання для створення високоякісного фактичного вмісту від третьої особи.
  • Саме тому, ми вважаємо, додаткового регулювання цього закону не потрібно, оскільки в ньому окреслені всі особливості порушення авторського права і його захисту.
  • Незважаючи на те, що раніше Peppertype пропонував безкоштовний план, схоже, що наразі компанія більше не пропонує цей варіант.
  • Попри всі переваги, ШІ також викликає важливі питання і занепокоєння.
  • Єдине, що треба зробити самому, — визначитись із напрямком і додати трохи наполегливості й оптимізму.

Метатеги створюються після ретельного аналізу тексту і точно відповідають поставленій меті. Як показує практика, легкий для читання та релевантний текст на сайті поліпшує ранжування. Команда Serpstat розробила і запровадила автоматизований набір інструментів, які працюють за допомогою AI-технології. Як зазначає Чжао в матеріалі The Verge, першочергове призначення цього ШІ — це писати тексти.

Спікерфон який може заглушувати галасливі зони та настирливих людей

Тут ви не отримаєте нічого надто кричущого чи витонченого, але те, що ви отримаєте, є надійний набір інструментів для створення тексту, згенерованого ШІ, у різних формах. Якщо ви шукаєте потужний генератор контенту ШІ з надійним набором функцій за чудовою ціною, Ритр може бути саме продуктом для вас. У той час як програмні інструменти на основі GPT-3 підлягають фільтрам і обмеженням, ClosersCopy вільний від цих надокучливих навантажень. Це означає більш унікальну та універсальну потужність створення вмісту у вас під рукою.

Як штучний інтелект пише тексти

► Текстовий генератор навчається на великих об’ємах даних і призначений для перефразування, узагальнення, зіставлення та інтерпретації цих даних у мовні моделі, які здатні відтворювати мову. Багато статей, що згенеровані ним, містять велику кількість прикладів невдалого використання синонімів для звичних фраз. Цей принцип, самовдосконалення, застосовують в технологіях багатьох галузях технологій, але в цій статті ми будемо говорити про генератори контенту на базі ШІ. Наукове співтовариство розкритикувало цей інструмент, і Meta вивела чатбота з мережі лише через кілька днів. Однак бізнеси почали впроваджувати ChatGPT у свою роботу – і це навіть полегшує робочий процес.

Забули пароль?

Однак важливо з’ясувати, чи зможуть сучасні алгоритми виявити роботу штучного інтелекту. INK – це сервіс для оптимізації контенту для пошукових систем за допомогою ШІ. Він дає змогу створювати і редагувати тексти з урахуванням SEO-факторів, таких як ключові слова, заголовки, мета-теги, довжина, читабельність тощо. Також INK може аналізувати конкурентів, надавати рекомендації щодо поліпшення ранжування, використовувати розширені функції ШІ, як-от перефразування, генерація заголовків тощо. Ви можете використовувати цей список ТОП інструментів для написання AI як точку входу в захоплюючий світ інструментів для написання вмісту AI і як спосіб звузити пошук того, що вам підходить.

Як штучний інтелект пише тексти

Я почала використовувати цей сервіс, коли мала написати кількадесят seo-дескріпшенів для сайту. Моя здатність креативити із формою та змістом закінчилась десь 10 описі, а нейромережа без проблем описала все, що було треба. Загалом, цим сервісом можна дістати ключові слова з тексту конкурента, згенерувати додаткові подібні, потім за ними згенерувати свої оголошення для таргетованої та контекстної реклами. Тут є можливість писати тексти для блогів, листи, відгуки, тексти для реклами в соцмережах та Google Ads, описи каналів та відео для Youtube, а також вміє робити корисні процедури із SEO. Якщо це робота з наявним текстом та якомога детальніший контекст, то все „ідеально“, каже Олександр. Якщо ж „промпт“, тобто поставлене завдання неточне або без обмежень, то генерується „щось погане“.

Здається, незалежні дослідники знають про роботу GPT-моделей більше, ніж його розробники. Програма використовує дуже простий, але ефективний спосіб аналізу текстів. Його суть полягає у тому, що такі мовні моделі, як ChatGPT, під час підбору слів орієнтуються на математичне очікування. Тобто що частіше слово зустрічається в інтернеті, то більшою буде ймовірність його використання в автоматично згенерованому тексті. Володимир Горбаченко, керівник і співвласник G-WEB GROUP, вважає, що жоден із сервісів не має стовідсоткової ефективності, а тому радить перевіряти особливо важливі матеріали за допомогою 2–3 інструментів.

Rytr — це умовно-безкоштовний інструмент, який генерує тексти у понад 20 формах. Meta — компанія, яка володіє Facebook, Instagram і WhatsApp — також націлена на ШІ. Вона розробила Galactica, мовну модель, призначену для надання допомоги вченим і дослідникам із резюме академічних статей, рішенням математичних задач тощо. Однак говорити про повноцінний запуск продукту поки що зарано — Чжао повідомив, що наразі Notion AI проходити численні тестування. Однак компанія планує віддати його першим приватним користувачам уже найближчим часом.

Альтернативи ChatGPT: на які нейромережі можна звернути увагу для генерування тексту й зображень

Щоразу, коли система виконує цикл обробки інформації, тестує та вимірює свою продуктивність, використовує результати для розвитку додаткової експертизи. Як ClosersCopy, Інструменти Frase.io працюють на основі власної технології ШІ компанії. Це означає менше фільтрів і обмежень для вас і, зрештою, більше гнучкості. Це, безсумнівно, чудова функція для великих команд, яким потрібно створювати https://wizardsdev.com/ контент у великих масштабах мабуть, найкраще підходить у моєму списку для відділів маркетингу та продажів. Завдяки власній запатентованій технології AI, ClosersCopy — це один із найунікальніших і універсальних інструментів ШІ для написання на сучасному ринку. Сувої з Геркулануму є об’єктом величезного захоплення, оскільки вони є єдиною бібліотекою, що збереглася з часів античності.

Leave a Reply